cupra born
|

Miejskie auto elektryczne w niskiej racie

Wraz z rozwojem technologii napędu w motoryzacji pojawił się nowy segment, który szybko zaczął zyskiwać popularność. To małe samochody elektryczne. Początkowo ich zasięgi stanowiły pewne ograniczenie. Jednak udoskonalenie napędu elektrycznego i pojawienie się nowych, wykorzystujących to modeli, jak CUPRA Born, sprawiło, że małe auta elektryczne stały się bardzo praktycznym wyborem. Zwłaszcza, kiedy można je mieć w atrakcyjnym finansowaniu.

CUPRA Born to najmniejszy model w gamie marki skierowanej do fanów samochodów z wyjątkowym temperamentem. Ma bardzo charakterystyczny dla CUPRY, dynamiczny design, który sprawia, że auto wyróżnia się na ulicach. Chociaż kategoria, do jakiej zaliczany jest Born, to miejskie samochody elektryczne, to temu modelowi nie brakuje wyrazistości. Smukła, opływowa, a jednocześnie pełna ostrych linii sylwetka i sportowo zaprojektowane wnętrze sprawiają, że w CUPRZE Born zawsze można czuć się wyjątkowo oraz spodziewać zaciekawionych spojrzeń przechodniów.

Gabaryty i inne właściwości CUPRY Born czynią ją świetną propozycją nie tylko do miasta. Auto mierzy 4,324 m długości oraz 1,809 m szerokości. Pod tym względem można uplasować ją na granicy segmentów B i C. Jeżeli jednak weźmiemy pod uwagę przestronność wnętrza, to CUPRA Born oferuje naprawdę sporo miejsca – tyle, co w autach kompaktowych. Wynika to m.in. z jej wysokości, wynoszącej 1,540 m. Przy projektowaniu inżynierowie nie zapomnieli także o przestrzeni na bagaże – do dyspozycji użytkowników jest bagażnik o pojemności 385 litrów. Mówiąc krótko – auto oferuje dużo miejsca i zostało funkcjonalnie zaprojektowane, a jednocześnie jest na tyle kompaktowe, że doskonale sprawdza się w mieście, gdzie ważna jest zwrotność i kompaktowe wymiary.

Atrakcyjne możliwości finansowania

Za wyborem CUPRY Born przemawiają nie tylko względy praktyczne czy cechy tego modelu, ale również atrakcyjne możliwości finansowania. CUPRA Born dostępna jest zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firmowych z finansowaniem o niskim całkowitym koszcie lub z niską miesięczną ratą. Takie możliwości zapewnia oferta Volkswagen Financial Services.

CZYTAJ  Czym jest coaching i dlaczego warto z niego skorzystać?

Leasing dla firm w formule JAK ABONAMENT, w odróżnieniu do KLASYCZNEGO, ma na celu uzyskanie jak najniższej miesięcznej raty finansowania. Dlatego w czasie trwania umowy spłacasz jedynie prognozowaną utratę wartości samochodu. Dopiero na koniec okresu finansowania podejmujesz decyzję, czy chcesz spłacić pozostałą część wartości i wykupić samochód z leasingu, czy wolisz zwrócić go do salonu. W przypadku tej drugiej opcji możesz regularnie, bez większych problemów, zamieniać samochód na nowy nawet co 3 lata. Leasing JAK ABONAMENT to doskonała propozycja dla firm, którym zależy na tym, by miesięczna rata za samochód nie stanowiła istotnego obciążenia budżetu firmy.

CUPRA Born – miejskie auto z przyszłością

Decydując się na miejskie samochody elektryczne, takie jak CUPRA Born, klienci mogą liczyć na nowoczesne technologie i wyjątkowy design. CUPRA Born oferuje połączenie stylu, komfortu i praktyczności, co czyni go idealnym wyborem zarówno dla klientów indywidualnych, jak i firm. Dzięki atrakcyjnym ofertom leasingu dla firm, możliwe jest korzystanie z nowoczesnego i ekologicznego samochodu bez konieczności angażowania dużych środków finansowych.

CUPRA Born to symbol nowej ery w motoryzacji, gdzie miejskie samochody elektryczne łączą dynamikę, styl i funkcjonalność, oferując jednocześnie korzystne warunki finansowania. Wybierając CUPRĘ Born, inwestujesz w przyszłość swojej firmy i dbasz o środowisko, ciesząc się jednocześnie komfortem i wyjątkowością każdego przejazdu.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *