ksiazka biznesowa
|

Najciekawsze książki biznesowe, które znajdziesz na Empik.com

Masz w swoim otoczeniu osobę, która myśli o założeniu swojego biznesu lub prowadzi już firmę i nie wiesz, co podarować jej z okazji zbliżających się świąt? Jeżeli twój bliski lubi czytać i często widujesz go z książką w ręku, zakup upominku nie powinien sprawić większych trudności. Przejrzyj ofertę Empik i znajdź prezent świąteczny dla mola książkowego, który interesuje się tematyką biznesową: empik.com/prezenty/dla-mola-ksiazkowego

Tematyka biznesowa – jakie tytuły warto wybrać?

Biznes to bardzo szeroki temat, stąd też nie brakuje ciekawych tytułów, które zainteresowałyby każdego miłośnika książek z zacięciem biznesowym. Dostępne są między innymi poradniki dotyczące skutecznej sprzedaży i technik negocjacyjnych. Książki o tym, jak skutecznie się bogacić, jak stać się dobrym liderem i przełożonym lub też poradnik o tym, jak krok po kroku stworzyć swoją firmę ucieszą każdego, kto interesuje się biznesem. W ofercie znaleźć też można książki o bardziej zwięzłych tematach, np. jak zacząć nagrywać podcasty. Ciekawą opcją są też poradniki dotyczące inwestowania, tworzenia pasywnego dochodu, czy przybliżające działanie giełdy. Wśród wszystkich biznesowych tytułów można znaleźć także te o aktywnym pozyskiwaniu klientów oraz biznesowej etyce.

Książki z tematyki marketingu i zarządzania

W biznesie bardzo ważne jest skuteczne zarządzanie oraz wiedza z zakresu marketingu. Takich tytułów również nie brakuje w ofercie. Tego typu poradniki mogą być bardzo pomocne, przy stawianiu pierwszych kroków w świecie biznesu. Dobrą opcją są książki na temat skutecznego prowadzenia kanałów w Social Mediach i budowanie tą drogą swojej marki oraz aktywne pozyskiwanie klientów. Wiele tytułów ma na celu przybliżenie czytelnikowi podstaw SEO, przekazanie wiedzy o marketingu afiliacyjnym, czy technik perswazji w biznesie sprzedażowym. Książki o zarządzaniu firmą i byciu dobrym szefem również mogą przypaść do gustu osobom, które interesują się biznesem i chcą się rozwijać w tym kierunku.

CZYTAJ  Dobrze napisany regulamin sklepu internetowego - 5 korzyści

Interesujące poradniki z zakresu rozwoju osobistego

Każdy, kto myśli poważnie o dochodowym biznesie wie, jak istotny jest rozwój osobisty i praca nad sobą. Bez konsekwencji w działaniach, ciągłej nauki i zdobywania nowych kwalifikacji trudno odnieść jakikolwiek sukces w swojej branży. Książki z kategorii rozwoju osobistego to bardzo dobry pomysł na prezent świąteczny dla mola książkowego, który marzy o swoim biznesie. Na jakie tytuły zwracać szczególną uwagę podczas zakupów? Interesujące pozycje znaleźć można wśród poradników dotyczących kariery i sukcesu. Książki o dobrych nawykach, świadomej nauce, czy efektywnym zarządzaniu czasem mogą być wartościowym źródłem wiedzy dla osoby, której marzy się biznesowy sukces. Warto zwrócić uwagę też na książki psychologiczne, dotyczące między innymi pułapek własnego umysłu, czy funkcjonowania w określonych sytuacjach. Wybór poradników jest bardzo duży, zapoznając się z wszystkimi tytułami dostępnymi w ofercie, łatwo wybierzemy trafiony prezent dla czytelnika zainteresowanego tematyką biznesową.

Motywujące książki biznesowe

Pierwszym krokiem do sukcesu w biznesie jest właściwa motywacja i konsekwentne dążenie do obranego celu. Motywujące książki to jeden z lepszych pomysłów na świąteczny prezent dla osoby interesującej się rozwojem biznesu. Wiele tytułów pochodzi od znanych coachów, którzy sami odnieśli sukces, a teraz zachęcają innych do podążania własną ścieżką. Poradniki dotyczące właściwego balansu między pracą a życiem prywatnym, książki o utrzymywaniu właściwych relacji ze współpracownikami, czy podwładnymi bez wysiłku, to kolejne propozycje, na które warto zwrócić uwagę. Wśród motywacyjnych tytułów wyszukać można również takie, które dotyczą akceptacji swojego charakteru i słabości oraz budowania pewności siebie.

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *