iFirma – czy warto korzystać?

ifirma-logo

Co to jest?

Ifirma to serwis oferujący:

  1. internetowy program do fakturowania (darmowy),
  2. internetowy program księgowy z pomocą księgowej (3 miesiące za darmo)
  3. oraz biuro rachunkowe.

Jakie funkcje ma ifirma?

Panel administracyjny ifirmy

Z głównych funkcji ifirma umożliwia fakturowanie, prowadzenie magazynu oraz zarządzanie klientami. System jest także zintegrowany z największymi polskimi portalami e-commerce takimi jak Allegro, Shoper, Shoplo ([echo_link id=”2767″ text=”recenzja”]), ClickShop i wielu innych.

Wszystkie operacje wykonuje się przez internet więc nie ma potrzeby instalacji niczego na komputerze. System można obsługiwać także z telefonu komórkowego. Panel administracyjny jest dość łatwy w obsłudze aczkolwiek ma swoje osobliwości, do których należy się przyzwyczaić przez co na początku może czasami frustrować.

Ile to kosztuje?

Program do faktur jest dostępny za darmo.

Pełen program księgowy jest dostępny za darmo przez 3 miesiące a później koszt wynosi 37,50zł netto / miesiąc (przy wpłacie z góry za 6 miesięcy). W tej cenie jest już telefoniczna i mailowa pomoc konsultanta.

Koszt miesięczny biura księgowego rozpoczyna się od 80zł netto. Jest to tanie i dobre rozwiązanie dla małych i średnich firm. Moja żona korzysta z tej właśnie opcji i jest z niej zadowolona. Nie ma żadnych problemów z dodzwonieniem się do biura.

Przejdź do iFirma.pl

Partner bloga